Wiosną niesiemy pomoc...

Utworzone: poniedziałek, 21 marca 2016

Chcielibyśmy przedstawić Wam kogoś wyjątkowego... Oliwierek jest naszym wychowankiem i absolwentem ;) We wrześniu 2014 roku szedł do przedszkola. Niestety Oliwierek zachorował na nowotwór złośliwy - Neuroblastoma. Oliwierek jest wesołym i dzielnym chłopcem a jego rodzice są dobrymi i pogodnymi ludźmi i bardzo chcielibyśmy pomóc im przynajmniej na tyle, na ile możemy.

Nasze Gwiazdeczki, z pomocą cioć, przygotowały dla Oliwierka plakat, a my chcielibyśmy prosić Was o wsparcie finansowe, które umożliwi dalsze leczenie naszego Oliwierka. Od jutra tj. 22.03.16r. w obu oddziałach dostępne będą puszki fundacji Iskierka, która opiekuje się Oliwierkiem, przez kolejne dwa dni będzie można wrzucić do nich darowizny.

Jeżeli zechcecie podzielić się informacją o tej akcji ze znajomymi i rodziną, będziemy wdzięczni, bo im więcej "zajączków" zechce wrzucić do puszek Oliwierkowych tym większa szansa, że realnie mu pomożemy.

Mamy nadzieję, że w tym roku "zajączków" będzie dużo :) a czynienie dobra to przecież ich natura....

Z góry dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej akcji w imieniu swoim, ale przede wszystkim w imieniu Oliwierka i jego rodziców.