Żłobek Gwiazdolandia

Jako trzykrotna mama wiem, że dar macierzyństwa jest czymś wyjątkowo pięknym i spełniającym. Jednocześnie mam świadomość tego, że niesie on ze sobą ogromną dpowiedzialność absorbując niemal wszystkie nasze siły - zarówno fizyczne jak i psychiczne. Wprawdzie nagrodą za nasze poświęcenie jest radość wynoszona z możliwości obserwacji rozwoju naszego dziecka - jednak chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że nawet najbardziej kochająca mama, bądź zaangażowany ojciec potrzebują czasem
chwili wytchnienia i wsparcia w tym wymagającym zadaniu, aby móc realizować się również zawodowo bądź prywatnie.

Stąd też narodził się pomysł stworzenia takiego miejsca, które z jednej strony swym ciepłem i miłością zapewniałoby optymalną opiekę dziecku z drugiej natomiast, dawało pewność rodzicom, iż w możliwie jak najlepszy sposób wspierany jest rozwój ich Gwiazdki.

Wiem, że wyjątkowość Gwiazdolandii tkwi nie tylko w naszym przygotowaniu merytorycznym, wieloletnim doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu, ale przede wszystkim w poczuciu świadomości nałożonego na nas obowiązku aktywnego wspierania rozwoju powierzonej nam Gwiazdki. Wprawdzie już samo przebywanie dziecka w gronie rówieśników ma na jego rozwój stymulujący wpływ :), jednak naszym celem jest - poprzez beztroską zabawę - maksymalne wspieranie rozwoju maluszka oraz pomoc w nabywaniu przez niego nowych kompetencji.

Wierzymy w to co robimy i mamy szczerą nadzieję, że każdy maluszek i każdy rodzic, którzy zawitają do nas, poczują czar, miłość, zaangażowanie i szczególną atmosferę tego miejsca.

Certyfikaty jakości usług